EverMetin

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
EverMetin

----------Bun venit pe forumul dedicat jocului Online MMORPG Metin2,EverMetin!----------


    [Dedicat] OldSchool Metin2

    avatar
    ZeroCool


    Mesaje : 1
    Data de înscriere : 14/04/2011

    [Dedicat] OldSchool Metin2 Empty [Dedicat] OldSchool Metin2

    Mesaj  ZeroCool Joi Apr 14, 2011 2:34 pm

    Nume Server : OldSchool

    Server Status: Online
    MC / IP: -

    Rate
    Experienta: * 20x
    Yang: * 20x
    Obiecte: * 20x
    Fierar: * +1 100% / +2 90% si scade din 5 in 5

    Timp Online: 24/7 (non-stop)
    Buguri Rezolvate: Toate
    Regat recomandat: Toate

    Forum: Inregistrare/Logare
    Site (inregistrare): * : http://metin.games-mmorpg.com/index.php
    Descarcare Client & Luncher: : http://metin.games-mmorpg.com/index.php

    Video: https://www.youtube.com/watch?v=anPUF8U6tSM (acesta este vechi , am micsorat preturile din NPC`uri de 10 ori unele chiar de mai mult)
    Poze: In curand

    Descriere: Serverul este hostat pe un server dedicat cu un procesor dual core 2.5 , are 4 Gb ram si un Hdd de 160 de gb , nu este pic de lag in joc
    am rezolvat problema cu programele de yang drop , am rezolvat dropul la metine , dropul la boss , am facut un client care este in proportie 99% in limba engleza doarece vreau sa facem acest server international in curand v-om avea alt client in limba romana si inca unul in italiana , totul este ca la carte in acest metin este un server PvM / PvE /PvP , de ce l`am creeat asa ? din 1000 de motive , 2 din ele ar fi urmatoarele : majoritatea serverelor de metin private sunt pvp , eu stiu foarte bine ca atunci cand ai tot ce vrei intr-un joc ajungi sa te plictisesti si in cele din urma te lasi , ma joc mmorpguri de mai bine de 17 ani si cred ca aceasta este solutia , un server privat unde nu ajungi unde ti`ai dorit nici foarte greu nici foarte usor dar atunci cand o faci sa ai satisfactia ca esti printre cei mai buni , multumesc celor care au avut rabdarea sa citeasca ce am avut de zis si celor care administreaza acest forum , va astept cu placere pe serverul nostru !!

    Am uitat sa mentionez cateva lucruri :

    1.Am incercat sa creem un echilibru dintre cei care doneaza si cei care nu doneaza astfel incat tot ce puteti lua printr-o donatie este la NPC pentru o suma nu foarte mare de yang
    2. Nici un Gm nu da itemuri/level/yang unui jucator
    3.Eventurile v-or fi anuntate pe forum cu ceva timp inainte asa ca toti jucatorii sunt rugati sa se inregistreze pe forum
    4.Serverul a fost deschis in data de 29.03.2011
    5.Nimeni nu isi v-a pierde caracterul de acum inainte iar in caz de ceva itemurile respectiv levelul v-or fi restituite jucatorului
    6.Aveti voie doar cu, clientul de pe site nici un alt tip de client nu este permis

    Edit : pentru cei care v-or comenta in legatura cu exp , drop , yang , as putea si eu sa le pun 2000% cum fac 99% din serverele private "pvm" si sa fie defapt 20% , prefer sa nu`mi bat joc de oameni , cel mai bine intrati si va convingeti , se face level 70 in cateva ore lejer ceea ce e mult zic eu


    Cu ocazia vacantei de paste ne`am hotarat sa le facem o surpriza placuta sper tuturor si sa marim exp la 50x , va asteptam

      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 9:00 am